Gizlilik PolitikasıSesleKitap internet sitesine hoşgeldiniz.

Bu metin, bilgi güvenliği konusunda sizi bilgilendirmek için hazırlanmıştır.

http://www.seslekitap.com sitesi Sesle Sesli Kitap ve Müzik Yapım Dağıtım Pazarlama İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi'ne aittir ve bu siteyi ziyaret eden üyelerimizin bilgi güvenliği SesleKitap için önem taşımaktadır.

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürünlerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir.

Sizin bilginiz dahilinde bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz SesleKitap tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz.

Web sitemizde SesleKitap tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı bilmelisiniz.

SesleKitap, bu internet sitesinde yer alan bütün hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

 

 

 

SesleKitap